Onze school biedt in het kader van Business School leerlingen de mogelijkheid om een extra diploma te halen. Naast de gewone lessen van het vak ‘management en organisatie’ oftewel ‘bedrijfseconomie’ krijgen leerlingen de keuze of ze een extern erkend diploma willen halen naast hun gewone havo- en vwo-diploma. Dit zijn een Elementair Boekhouddiploma en een NIMA diploma. Tijdens de ‘normale’ lessen wordt de stof doorgenomen met de klas. Leerlingen geven presentaties aan elkaar om de stof uit te leggen aan de klas. De leerlingen uit de bovenbouw met dit vak kunnen er vervolgens voor kiezen om op te gaan voor het examen. Dit jaar deden er 15 leerlingen mee waarvan er eentje het helaas  op één vraag niet gehaald heeft. Het hoogst gehaalde cijfer van dit jaar is een 8.8.

Onze school doet dit ‘project’ omdat ze geloven dat dit lesprogramma kan bijdragen aan een beter begrip op de stof en omdat het goed op het cv van een leerling staat. Op deze manier kunnen de leerlingen aangeven dat ze meer kunnen en willen doen naast het schoolwerk op een relatief jonge leeftijd.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.