De zomervakantie is in zicht! Eindelijk even relaxen na een jaar vol huiswerk en toetsen. Maar naast deze ellende heeft onze school ook hele leuke dingen meegemaakt. Wij hebben er een paar op een rijtje gezet…

20 december 2018-De eerste Gymnasiumdag ooit vond plaats

14 januari 2019– Graffiti kunstwerk voor in de hal van het technasium gemaakt

maart 2019– We hebben deelgenomen aan het WK-volleybal

17 maart 2019– De aanmeldingen voor volgend schooljaar zijn binnen

19 maart 2019– Leerlingen van onze school hebben Technasium Top Award gewonnen

21 maart 2019– We hebben deelgenomen aan Meet the Boss

29 maart 2019– Er vond weer een geslaagde muziekavond plaats

15 april 2019– Onze school heeft deelgenomen aan Space School

11 juni 2019– Er vond een Duitse uitwisseling plaats

23 juni 2019– Onze school heeft deelgenomen aan de Alpe d’huzes

25 juni 2019– Leerlingen van onze school hebben deelgenomen aan de Battle of the Next Generation

 

We hebben dus aan heel wat wedstrijden deelgenomen en er zelfs een paar gewonnen! Wij als redactie van Bruggert Snuggert Nieuws zijn heel trots op onze school en hopen dat we volgend jaar weer alle hoogte punten mogen en kunnen vastleggen. We willen school dan ook bedanken voor het mogelijk maken van onze website! Wil je voortaan niks meer missen? Abonneer dan snel!